SALEZOO
Ürün sepete eklendi.
DEĞİŞİM VE İADE

İADE ŞARTLARI

www.salezoo.com üzerinden satın aldığınız ürünleri, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde hiçbir sebep belirtmeden iade edebilirsiniz. Mayo, bikini ve iç çamaşırı gibi ürünlerin iadesi hijyenik nedenlerden ötürü markalar tarafından kabul edilmeyebilir, iade talep edilemeyecek ürünlerin detaylı listesi işbu bilgilendirme yazısının devamında yer almaktadır.

İadenizin işleme alınabilmesi için iade talebinizi sales@salezoo.com üzerinden bildirmeniz gerekmektedir.Talebinizi iade edeceğiniz ürün ile birlikte yazılı olarak gönderebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünü kargo paketi üzerinde gönderici kısmında yazan adrese göndermelisiniz. İade edilecek ürünün ve varsa kutusunun kesinlikle zarar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Mayo, bikini ve iç çamaşırı gibi ürünlerin iadesi hijyenik nedenlerle kabul edilmemektedir.

Telefon: 0850 532 53 53
e−Posta: info@salezoo.com.tr
Kargo: Talebinizi iade edeceğiniz ürün ile birlikte yazılı olarak gönderebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünü kargo paketi üzerinde gönderici kısmında yazan adrese göndermelisiniz. İade edilecek ürünün ve varsa kutusunun kesinlikle zarar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Mayo, bikini ve iç çamaşırı gibi ürünlerin iadesi hijyenik nedenlerle kabul edilmemektedir.

İADE TALEP EDİLEMEYECEK ÜRÜNLER

a) Kişinin isminin ya da isminde geçen bir harfin üzerine işlendiği kişiye özel hazırlanan ürünler,
b) Kozmetik, mayo, bikini, plaj giysisi, iç giyim vs. tekstil ürünleri de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, iadesi hijyenik bakımlardan hiçbir şekilde uygun olmayan ürünler,
c) Kullanım hatası ile hasar gören ürünler,
ç) İade süresi içerisinde kullanılmış, takılmış ya da giyilmiş ürünler,
d) Jelatin veya paketi bir defaya mahsus açılan ürünler,
e) Hijyenik sebeplerle küpeler,

hiçbir şekilde iade edilemez. İnternet sitemizden aldığınız ürünleri, ürünlerimizin satıldığı diğer mağazalarda iade etmek veya değiştirmek mümkün değildir. Aynı şekilde ürünlerimizin satıldığı diğer mağazalardan alınan ürünler de yukarıda belirtilen şekilde kargo ile iade edilemez ve değiştirilemez.

 

DEĞİŞİM ŞARTLARI

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde ürünü kullanılmamış olarak orijinal kutusu, faturası ve kargo paketiyle geri gönderebilirsiniz. Değişim talep ettiğiniz yeni ürünün model, renk ve beden bilgilerini returns@salezoo.com adresine e−posta ile bildirebilir veya +90 (850) 532 53 53 numaralı telefondan ulaştırabilirsiniz. Değişim yapılacak ürünü kargo iadesini tedarikçi karşılıyorsa siparişi göndermiş olduğu kargo şirketi ile karşı ödemeli olarak kargo paketi üzerinde gönderici kısmında yazan adrese göndermelisiniz. Yanlış adrese gönderilen kargodan şirketimiz sorumlu olamaz.