SALEZOO
Ürün sepete eklendi.
HAKKIMIZDA

Kadın ruhuna yakışan ilham dolu tasarımlar, tarz sahibi erkeklerin favori seçimleri, küçükler için her şeyin en iyisi, yaşam alanlarınızı güzelleştirecek objeler, kolaylık dolu yeni nesil teknoloji ürünleri, ruhunuzu sanatla besleyeceğiniz eserler, sürdürülebilir çevreci ürünler ve daha birçok kategori SALEZOO’da. Amacımız kişiye özel hissiyatını sağlayabilecek eşsiz tasarım ürünlerini ulaşılabilir kılarak bir tıkla yeni sahiplerine ulaştırmaktır. Tasarımcı kategorileri; hikayesi olan koleksiyonlar, trendler ve yenilikler takip edilerek özenle belirlenmiştir. Seçili tasarımcılarla bir nevi kendi kültürünü oluşturan SALEZOO, müşterilerin en iyi hizmet seviyesi bulabilecekleri bir alan olarak “benzersiz” olmak hedefiyle hayata geçirilmiştir.

SALEZOO'da hangi tasarım markalar var?

SALEZOO, seçkin markaların tasarım ürünlerini sergileyen yenilikçi, sürdürülebilir ve müşteri memnuniyeti odaklı bir alışveriş web sitesidir. Yeni koleksiyon tasarım ürünlerinin yanında sizin için sıkı pazarlıklar sonrası en iyi indirim hedefiyle sergilediğimiz fırsat ürünlerini, SALEZOO güvencesiyle adresinize ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz.

Markaları İncele
TASARIM
YEPYENİ! Heyecan veren tasarım ürünlerle ilk tanışan siz olun.

Stoklara yeni giren ve birbirinden şık tasarım ürünlerini yakalamak için acele edin. Yeni koleksiyon ürünleri tahmin ettiğinizden hızlı tükenebilir.

İNDİRİM
SALEZOO'da gerçek indirimler var!

Bizim için gerçek indirim, fiyatları yükselttikten sonra düşürmek değildir. Salezoo’da gördüğünüz her bir ürünü size ilk andan itibaren indirimli fiyatlarla sunmak için çalışıyoruz. Sizin için sıkı pazarlıklar sonrası seçtiğimiz tasarım ürünleri, anlaşmalı tasarımcılarımız tarafından en hızlı şekilde adresinize ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz.