Ürün sepete eklendi.
MARKALAR
SALEZOO'da hangi tasarım markalar var?

Salezoo üzerinden yapılan alışverişlerde para puan biriktirme sistemidir. Harcanan her 250,00 ₺ alışverişte hesabınıza 5,00 ₺ değerine Salezoo coin yüklenir. Salezoo coin bir sonraki alışverişte kullanılabilir ve son kullanma tarihi yoktur.

Markaları İnceleKadın ruhuna yakışan ilham dolu tasarımlar, tarz sahibi erkeklerin favori seçimleri, küçükler için her şeyin en iyisi en güzeli, yaşam alanlarınızı güzelleştirecek objeler, kolaylık dolu yeni nesil teknoloji ürünleri, ruhunuzu sanatla besleyeceğiniz eserler, sürdürülebilir çevreci ürünler ve daha birçok kategori SALEZOO’da.

Amacımız kişiye özel hissiyatını sağlayabilecek eşsiz tasarım ürünlerini ulaşılabilir kılarak bir tıkla yeni sahiplerine ulaştırmaktır. Hikayesi olan koleksiyonları moda, mobilya, teknoloji vb. endüstrilerdeki trendler ve yenilikler takip ederek özenle belirlenmiştir. Seçili tasarımcılarla bir nevi kendi kültürünü oluşturan SALEZOO, en iyi hizmet seviyesi bulabilecekleri bir alan olarak “benzersiz” olmak hedefiyle hayata geçirilmiştir.

SALEZOO seçkin markaların tasarım ürünlerini sergileyen ve düşürülmek için yükseltilmemiş gerçek indirimli fiyatlarla odaklı bir alışveriş sitesidir. Yeni koleksiyon tasarım ürünlerinin yanında sizin için sıkı pazarlıklar sonrası indirim aldığımız seçili ürünleri SALEZOO güvencesi ve hızıyla adresinize ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz.

TASARIM
YEPYENİ! Heyecan veren tasarım ürünlerle ilk tanışan siz olun.

Stok sayısı hızla azalan, indirimli ve birbirinden şık tasarım ürünleri yakalamak için acele edin. Aynı fırsatlar bir daha gelmeyebilir.

İNDİRİM
SALEZOO'DA gerçek indirimler var

Bizim için gerçek indirim, fiyatları önce yükseltip sonra düşürmek değildir. Salezoo’da gördüğünüz her bir ürünü size ilk andan itibaren indirimli fiyatlarla sunmak için çalışıyoruz. Sizin için sıkı pazarlıklar sonrası seçtiğimiz tasarım ürünleri anlaşmalı tasarımcılar tarafından en hızlı şekilde adresinize ulaştırılması için sabırsızlanıyoruz.

Salezoo size online alışverişte en iyi deneyimi yaşatır. Sitemizde mümkün olan en doğru yönlendirmeyi sağlayabilmemiz için çerezler kullanırız. Platformumuzda gezinmeye devam ederseniz, politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Çerez Politikamızı buradan okuyabilirsiniz.

KABUL EDİYORUM