SALEZOO
Ürün sepete eklendi.
GİZLİLİK VE GÜVENLİK

1. KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

www.salezoo.com e−ticaret satışlarında Nestpay Ödeme Hizmetleri A.Ş. ürünü olan Paratika Online Pos Sistemi kullanmaktadır. Şirketimiz üyelerimizin güvenliğine çok önem vermektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Bir internet sitesinin ödeme sırasında güvenli olduğunu anlamak için tarayıcınızın adres çubuğunda bir anahtar ya da kilit simgesi olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu iki işaretten birisinin olması güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilginiz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler internet sitemizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartınızla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediği ve kaydedilmediğinden üçüncü şahıslar herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçiremez.

İnternet sitesinden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için kredi kartı sahtekarlığının önüne geçilmesi amacıyla öncelikle finansal ve adres∕telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilebilir.

2. MAİL ORDER KREDİ KART BİLGİLERİ GÜVENLİĞİ

Kredi kartı mail-order yöntemi ile bize göndereceğiniz kimlik ve kredi kart bilgileriniz, kredi kartından olası para çekim itirazlarına karşı 60 gün süre ile bekletilip daha sonrasında imha edilmektedir.

3. E-POSTA GÜVENLİĞİ

Bize herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e−postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. e−Postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirket olarak e−postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemeyiz.