SALEZOO
Ürün sepete eklendi.

SALEZOO BASIN HABERLERİ 2024

SALEZOO.COM İLE HIZLI MODA KARŞISINDA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK!
20 Ekim 2022 | A HABER
SALEZOO.COM İLE HIZLI MODA KARŞISINDA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK!

Çevresel etkiler, hızla artan nüfus, sürdürülebilirlik kavramını moda sektöründe önemli hale getiriyor. Biz de, bu önemli trendi benimseyerek kaynakların kontrollü kullanımını, çevre dostu üretim ve tüketim alışkanlıklarını destekleyen bir e-ticaret platformu olarak öne çıkıyor. Sürdürülebilirlik anlayışı, iklim değişikliği ve çevresel tahribat karşısında daha bilinçli ve sorumlu bir tüketim kültürünü teşvik ediyor. Hızlı tüketimin yoğun olduğu tekstil sektöründe, platformlar çevreci markalara destek vererek bu dönüşümü hızlandırıyor. Pandemiyle birlikte online alışverişin artması, çevre dostu ve sürdürülebilir tasarımlara odaklanan platformların ortaya çıkmasına olanak tanıdı. Salezoo, sürdürülebilirliği benimseyen ve zamansız tasarımları bir araya getiren bir alışveriş deneyimi sunarak çevreci tüketicilere hitap ediyor.

HABERİN DEVAMI
SALEZOO.COM İLE E-TİCARETTE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK!
20 Ekim 2022 | GUNES.COM
SALEZOO.COM İLE E-TİCARETTE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK!

İklim değişikliği, nüfus artışı, ormanlık alanların azalması gibi çevresel sorunlarla birlikte sürdürülebilirlik kavramı hayati bir öneme sahip. Salezoo.com, bu önemli konuya odaklanarak çevresel etkileri en aza indirmeyi ve sürdürülebilir alışveriş anlayışını benimsemeyi amaçlıyor. Birçok markanın geri dönüştürülmüş materyallerden ürünler sunma trendine katılmasıyla birlikte Salezoo.com, çevre dostu alışverişin e-ticaret dünyasında da göz ardı edilmemesi gereken bir faktör olduğunu vurguluyor. Bu noktada platform, çeşitli adımlarla sürdürülebilirlik alanında öncü bir rol üstleniyor.

 

HABERİN DEVAMI
SALEZOO.COM YANITLIYOR: TÜRK MARKALARI TERCİH ETMEK NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ?
20 Ekim 2022 | AKSAM.COM.TR
SALEZOO.COM YANITLIYOR: TÜRK MARKALARI TERCİH ETMEK NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ?

Ülkemizde yerli ve yabancı marka sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Yeni doğan bu markalar yerli imalat sanayisinin gelişmesi ve ülke ekonomisine değer katması açısından oldukça önemlidir. Türk markalarını destekleyen ve sergileyen www.Salezoo.com e-ticaret web sitesi bu konuda değerli bir internet alışveriş platformudur. Bünyesinde 100’ü aşkın Türk tasarım markası ile Türk tasarımcıları desteklerken kişiye özel... hissiyatını sağlayabilecek eşsiz tasarım ürünlerini ulaşılabilir kılarak bir tıkla yeni sahiplerine ulaştırmayı amaç edinmiştir.

HABERİN DEVAMI